جراحی بینی ثانویه

نمونه کار

جراحی بینی ثانویه یکی از جراحی های زیبایی است که با هدف زیبا سازی بینی برای بار دوم انجام می شود. این جراحی زیبایی بینی که به جراحی ترمیمی معروف است تاثیر بسیاری در زیبایی فرد دارد چرا که نواقص حاصل از جراحی بینی اول را اصلاح می کند. بسیاری از بیمارانی که جراحی بینی انجام داد اند ممکن است از شکل بینی خود ناراضی باشند و در نتیجه برای جراحی بینی ثانویه اقدام کنند.

معمولا درصد خطا در هرنوع جراحی وجود دارد ولی مطلبی که قابل ذکر است این است که جراحانی که از مهارت بالایی برخوردار می باشند عمل زیبایی بینی را به شکلی انجام می دهند که نیاز به جراحی ثانویه وجود نداشته باشد. پس از این نوع جراحی ظاهری مناسب در بینی ایجاد می شود و بیمار رضایت بیشتری از شکل ظاهری بینی خود خواهد داشت. نکته ای که وجود دارد این است جراحی ترمیمی یا ثانویه معمولا سخت تر از جراحی اولیه می باشد خصوصا اگر جراحی اول توسط جراح دیگری انجام شده باشد. در نتیجه تمامی بیماران که برای این نوع عمل زیبایی اقدام می کنند باید انتظارات منطقی از نتایج داشته باشند.

جراحی بینی ثانویه می تواند مشکلات مربوط به شکل ظاهری بینی و مشکلات ساختاری بینی را اصلاح کند به طور مثال وجود افتادگی در بینی ، یا زیاد بودن قوس بینی ممکن است مورد پسند بیمار نباشد در نتیجه با انجام جراحی ثانویه بینی نواقص بینی اصلاح می شود . تصاویر زیر نمونه کار هایی از جراحی بینی ثانویه است که توسط دکتر میلانی انجام شده است شما می توانید با کلیک بر روی هریک از تصاویر جراحی بینی ثانویه هر بیمار را در زاویه های مختلف مشاهده کنید. همچنین می توانید سایر نمونه کار های جراحی بینی دکتر شاهین میلانی را مشاهده کنید.

جراحی بینی ثانویه ترمیمی کج
جراحی بینی ثانویه
عمل جراحی بینی ثانویه دکتر میلانی
تصویر جراحی بینی ثانویه