جراحی بینی کج

نمونه کار

اصلاح جراحی بینی کج یکی از سخت ترین نوع جراحی زیبایی می باشد که باید توسط جراحی ماهر انجام شود. در بعضی از افراد علاوه بر مشکلاتی از جمله قوز و افتادگی بینی وجود کجی ظاهری و انحراف در بینی دیده می شود که با جراحی بینی کج موارد فوق اصلاح شده و ظاهری مناسب در بینی ایجاد می شود. کجی بینی می تواند به دلیل کج بودن شکل بینی و یا به دلیل انحراف بینی باشد. که تشخیص نوع کج بودن بینی در جلسه مشاوره و توسط جراح انجام می شود. در جراحی بینی کج بیمار باید انتظارات واقعی از عمل زیبایی بینی داشته باشد به طور مثال در بعضی از مواقع بیمار دارای بینی گوشتی و کج می باشد که نیاز دارد جراحی بینی گوشتی به همراه جراحی بینی کج انجام شود تا شکل مناسبی در بینی فرد ایجاد شود.

تصاویر زیر نمونه کار هایی از جراحی زیبایی بینی کج می باشد که توسط دکتر میلانی انجام شده است. اگر به تصاویر دقت کنید مشاهده می کنید که کجی بینی به طور قابل ملاحظه ای اصلاح شده است.

دکتر میلانی در جلسه مشاوره اطلاعات کافی را در اختیار بیمار قرار میدهد تا پس از جراحی بیمار با آگاهی کامل در راستای جراحی بینی کج گام بردارد. معمولا جراحی بینی کج سخت تر از انواع دیگر جراحی بینی می باشد چرا که درکنار اصلاح شکل ظاهری بینی ، کجی بینی نیز باید اصلاح شود تا ظاهر بینی اصلاح شود. شما می توانید سایر نمونه کار های جراحی زیبایی بینی را در گالری جراحی بینی مشاهده کنید.

مدل جراحی بینی کج
جراحی بینی کج بانوان
نمونه کار جراحی بینی کج دکتر میلانی
گالری انحراف بینی و جراحی بینی کج
جراحی بینی کج و دارای انحراف
جراحی بینی کچ
نیمرخ جراحی بینی کج
عمل جراحی زیبایی بینی کج